Specjalista ds. BHP

4 100,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 100,00 - 4 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.08

Opis stanowiska

specjalista BHP Piaseczno, pracownik biurowy Piaseczno

  • Kontrolowanie warunków BHP na stanowiskach pracy
  • Prowadzenie oceny ryzyka zawodowego
  • Ustalanie przyczyn oraz okoliczności w razie wypadków
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP oraz p.poż
  • Współtworzenie instrukcji i procedur z zakresu BHP oraz p.poż
Wymagania

Wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)
Znajomość zagadnień z zakresu Ochrony Środowiska
Samodzielność, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość
Oferujemy

Dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilne zatrudnienie

Ważne do: 2020.03.07, wyświetleń: 140

nr ogłoszenia: 2009